Paletta nuk ka marrëveshje me Torinon
Gabriel Paletta
Agjenti i Gabriel Palettas ka hedhur poshtë pohimet se klienti i tij po shkon drejt Torinos.

Është folur shumë për një marrëveshje transferimi të mbrojtësit të Milanit, Palettas te Torino, pasi kanë qenë në bisedime disa ditore.

Megjithatë, përfaqësues e italianit thonë se marrëveshja nuk është shumë e mirë për të.

"Unë kam arritur në Itali dhe nuk e di se kush po i nxjerrë këto spekulime”.

“Nuk ka një marrëveshje, nuk ka kontratë trevjeçare me Torinon”.
“Ai nuk është i kënaqur me situatën e tij dhe unë jam personi i vetëm i autorizuar që të flas për të”, ka thwnw agjenti i Palettas. /albeu.com/


Shtuar më 03/07/2017, ora 18:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori