Paloschi: Dua të qëndroj te Milani
Albeu.com
Sulmuesi i ri i Milanit, Alberto Paloschi, ka thënë se ai dëshiron të qëndrojë te Milani duke iu kundërvënë raporteve sipas të cilave ai mund të huazohet në ndonjë skuadër tjetër.“Nuk e di se ku do të luaj, mirëpo këtë sezon dëshiroj të shënoj më shumë gola se sa sezonin e kaluar. Në Bari? Mendoj se Milani do ta bëjë zgjidhjen e duhur”.

“Me Rossonerët po përjetoj një eksperiencë të bukur: po rritem, po shikoj dhe po mësoj”, ka thënë Paloschi.
Shtuar më 13/08/2008, ora 23:20
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori