Pamela Anderson rikthehet me Ramin, por futbollisti i vendos disa kushte

Aktorja, Pamela Anderson dhe futbollisti i njohur, Adil Rami mesa duket kanë vendosur që të rikthehen sërish bashkë, pas 6 muajsh ndarje.

Sipas medias "TMZ", prej disa javësh çifit janë rikthyer bashkë dhe duken shumë të lumtur pranë njëri tjetrit.

Sipas burimeve, futbollisti po e largon Pamelen nga miqtë dhe familja e saj, si dhe nga jeta e natës apo nga festat, pasi nuk bëjnë më për të.

Kujtojmë se futbollisti është 18 vjet më i ri se Pamela, por mesa duket kjo nuk është aspak një pengesë për ta. /albeu.com/

Shtuar më 18/03/2019, ora 15:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori