Pamje që mund ti keni humbur, këto ishin goditjet fatale të Khabib (VIDEO)
Ndeshja e arteve të përziera marciale “UFC 229” mes kampionit të peshave të lehta Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor ka tërhequr vëmendjen e sportëdashësve nga e gjithë bota.

Rusi, Khabib ka qënë dominant ndaj McGRegor pothuajse në të gjithë ndeshjen duke e detyruar irlandezin të dorëzohej në raundin e katërt.

Për më tepër ju fotjmë të ndiqni disa video me përmbledhjet kryesor ku Khabib duket qartë se e ka merituar fitoren e tij. /albeu.com/Shtuar më 07/10/2018, ora 11:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori