Pamje shokuese! Sportisti tërheq zvarrë të dashurën (VIDEO)
Pëlqej
Një video me pamje të rënda është publikuar së fundmi nga kanali "KRIS TV", ku shihet një lojtarë bejsbollit nga Venezuela, i quajtur, Danry Vasquez teksa dhunon brutalisht të dashurën e tij.

Vasquez shihet me uniformën e tij të bejsbollit dhe për këtë arsye dyshohet se ngjarja të ketë ndodhur pas një loje në Whataburger Field në Corpus Christi të Teksasit.

Pas kësaj video 24-vjeçari është arrestuar nga policia dhe pavarsisht se ai e ka dhunuar brutalisht të dashurën e tij, mësohet se ajo e ka falur . /albeu.com/

Shtuar më 18/08/2018, ora 13:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori