Pamje të frikshme, lojtari shkelmon në kokë arbitrin (VIDEO)

Pamje tronditëse vijnë nga divizioni i dytë i Futsallës në Brazil.

Pas golit të gjashtë të ekipit Fluminense da Bahia, lojtari i Alcione del Atletiko Brasilense, shkoi të protestonte për një faull gjatë aksionit tek arbitri.

Por, në nerva e sipër, ai i dha një të shtyrë me kokë, dhe pasi arbitri u rrëzua në tokë, i dha edhe një shqelm të frikshëm në kokë.

Gjyqtarit iu dha menjëherë ndihma e parë, ndërkohë që lojtari u ndalua nga policia për këtë gjest antisportiv.
Shtuar më 13/09/2018, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori