Pamje të frikshme! Sherr i ashpër mes tifozëve të Barçës dhe PSV-së (VIDEO)
Barcelona ka marrë një fitore të madhe ditën e djeshme kundër PSV me rezultat 4-0, ndeshje kjo e vlefshme tre pikë në Champions League.

Por para fillimit të kësaj ndeshje të bukur rrugët pranë stadiumit të Barcelonës janë përfshirë nga akte dhune mes dy tifozerive.

Pamjet, që duket se janë xhiruar nga ballkoni e një ndërtesës, shfaqin dy palët e tifozëve duke u përleshur me njëra tjetër, njerëz që vrapojnë, karrige që fluturojnë tutje, gurë e shkopinjë.

Kjo është panorma që i parapriu një nate të magjishme nga futbolli i Barcelonës. /albeu.com/


Shtuar më 19/09/2018, ora 15:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori