Pamje të rralla: Kur Messi ishte i ri dhe i lumtur te Barça, ja golat e tij më të mirë (VIDEO)
Lionel Messi kërkon të largohet nga Barcelona aty ku u formua si futbollist profesionist.

Por si çdo gjë e bukur e ka dhe një fund të hidhur.

këto pamje ju do të ndiqni momentet më të mira të tij në akademinë e Barcelonës, La Masia. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2020, ora 22:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori