Pamjet e frikshme, ja si përleshen huliganët rus (VIDEO)
Derbi i Rusisë mes Spartak Moskës dhe CSKA nuk mund të jetë thjeshtë një ndeshje futbolli që zgjat 90 minuta. Së fundmi "The Sun" ka publikuar disa pamje të dy skuadrave që përleshen mes tyre.

BBC ka përgatitur një dokumentar sesa e vështirë do të jetë Botërori në Rusi pasi huliganët do të jenë të pranishëm në çdo cep të stadiumit.

Këto janë pamjet shqetësuese që vijnë nga Rusia para zhvillimit të Kampionatit Botëror huliganët zotërojnë futbollin”, shkruan BBC në reportazhin e saj.
Shtuar më 29/03/2017, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori