Pamjet e sherrit mes tifozëve të Partizanit dhe policisë (VIDEO)
Rikthehet dhuna në Superligë, teksa në ndeshjen Kukësi-Partizani, teksa midis tifozerive ka pasur ofendime, por nuk është ndalur me kaq.

Situata është nxehur shumë dhe ka pasur gurë të hedhur nga të dyja tifozeritë. Policia ka ndërhyrë për të qetësuar situatën, që mund të bëhej edhe më e rëndë.

Kjo ngjarje do të bëhet objekt diskutimi edhe nga Komisioni i Disiplinës në mesjavë, teksa vendasit mund të rrezikojnë dhe dënim të fushës.
Shtuar më 26/02/2017, ora 16:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori