Pamjet emocionuese, i jepet lamtumira Lahm dhe Alonsos (FOTO LAJM)

Mbrojtësi Philipp Lahm dhe mesfushori Xabi Alonso po zhvillojnë ndeshjen e fundit në karrierë.

Para se të niste ndeshja kundër Freiburgut, tifozët dhe organizatorët në “Allianz Arena” i kanë përgatitur një surprizë emocionuese dy lojtarëve bavarezë. Lahm dhe Alonso e nisën takimin nga minuta e parë. /albeu.com/
Shtuar më 20/05/2017, ora 17:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori