Pamjet nxjerrin bllof McGregor, ky është veprimi i tij i turpshëm (VIDEO)
Pamjet nga përleshja që plasi pas dyluftimit mes McGregor dhe Khabib, po nxjerrin të vertëta të reja.

Bëhet fjalë për një moment ku Conor McGregor u përfshi në sherrin që hapi Khabib kur doli nga kafazi dhe u hodh sipër stafit kundërshtar.

Ripërsëritja e xhirimeve tragon se ka qënë McGrregor ai që ka bërë goditjen e parë kundrejt një anëtari të ekipit të Khabib Nurmagomedov në UFC 229, dhe më pas ringu është mbushur plot. /albeu.com/


Shtuar më 08/10/2018, ora 11:46
Alban
e Hënë 8 Tetor 2018, Ora 12:08
Por prap janë duke e fajësuar khabibin dhe stafin e tij, kurse Mcgregorin jo edhe atë me shumë provokimeve çë ia ka bë, dhe White ia bëri pa drejtësi nuk ia dha në publik medaljen.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori