Panamezët bënë gjithçka për t'u kualifikuar, ja çfarë ndodhi mbrëmë (VIDEO)
https://twitter.com/TheAwayFansVids/status/918030345638961152
Panamaja e cila fitoi 2-1 përballë Kosta Rikës në "Estadio Rommel Fernandez" u kulifikua direkt pë në Botërin "Rusi 2018"

Një djalosh që për detyrë ka ti japi topin lojtarëve, ai bënë të kundërtën ndaj futbollistit të Kosta Rikës duke ia larguar atë, pasi kombëtarja e zemrës së tij ishte duke fituar 2-1 dhe që ishte afër kualifikimit për në Kupën e Botës vitin e ardhshëm, shkruan Albeu.com.

Panamaja falë fitores ndaj Kosta Rikës u kualifikua ku u rendit e treta në klasifikim me 13 pikë po aq sa Hondurasi. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2017, ora 12:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori