Panik në fushë, Drogba çon në koma kundërshtarin (VIDEO)
Panik në fundin e ndeshjes Galatasaray-Orduspor. Një përplasje kokë më kokë brenda zonës mes Didier Drogba dhe spanjollit David Barral bëri që ky i fundit të përfundojë në koma. Ndeshja u ndërpre menjëherë duke kërkuar ndihmën e stafeve mjekësore të cilët i dhanë menjëherë ndihmën e parë futbollistëve.

Barral u dërgua menjëherë në spital me ambulancë pasi gjendja ishte shumë e rënduar, ndërsa Drogba la fushën e lojës me një të çarë jo të vogël në kokë.

Fatmirësisht David Barral nuk është në rrezik për jetën dhe është vizituar në spital edhe nga sulmuesi i Galatasaray. /albeu.com/
Shtuar më 26/02/2013, ora 13:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori