Panik te Gjermania, trajneri Joachim Low shtrohet në spital
Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low ka pasur një problem shëndetësor për shkak të disa problemeve me qarkullimin e gjakut, ndërsa është mësuar se ka pësuar një çarje të arteries.

Sipas asaj që raporton gjermania "Bild", trajneri ka pësuar një dëmtim gjatë stërvitjes së Kombëtares.

Tekniku është dërguar në spitalin e Freiburgut, ndërsa së fundmi mësohet se gjendja është nën kontroll dhe trajneri nuk do ta ketë të nevojshme një ndërhyrje kirurgjikale.
Shtuar më 31/05/2019, ora 13:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori