Pankina e Italisë, 6 emra për post-Prandelli (FOTO LAJM)

Massimiliano Allegri - Milan
Pëlqej
Cesare Prandelli do të lerë pankinën e Kombëtares italiane pas Botërotit "Brazil 2014". Për këtë është e sigurtë "TuttoSport", e cila zbulon edhe disa skenare të ndryshme rreth emrit të teknikut të ri axurr.

Massimiliano Allegri dhe Roberto Mancini janë dy emrat në pole-position, por qarkullojnë edhe katër emra të njohur të futbollit italian. /albeu.com/


Shtuar më 06/10/2013, ora 13:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori