Panucci: Kosova na bëri të vuajmë
Pas humbjes së miqësores kundër Kosovës mbrëmjen e djeshme, Christina Panucci, ka marrë përsipër përgjegjësinë e kësaj paraqitje të dobët të Kombëtares Shqipëtare.

Panucci nuk i kurseu edhe kritikat për skuadrën duke thënë se arsyet e kësaj humbjeje ishte se skuadra nuk luajti me zemër.

Ndërsa më tëj Panucci ka shtuar se Kosova i bëri të vuajnë në fushë madje e krahasoj edhe me Italinë e Spanjën.

"Duhet të rrimë të gjithë të qetë, por edhe të shqetësohemi, për të mos shkatërruar gjithçka. Kemi vuajtur sot, më shumë se kundër Italisë dhe Spanjës, ndaj duhet të administrojmë këtë moment." tha Panucci. /albeu.com/
Shtuar më 30/05/2018, ora 09:49
Soprano
e Mërkurë 30 Maj 2018, Ora 10:48
Ec ore baj bythen se nuk vlen fare ti!!!turp i madhe akoma luan me cikallesha e ndoj e hamama!! Po te ishte serbia do te mushin porten me gola me siguri 15:0 ... Turp turp
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori