Panucci padit Nishanin në gjykatë, gazeta amerikane i kushton vëmendje (FOTO LAJM)

Lajmi i bujshëm i publikuar pak ditë më parë, se trajneri i Kombëtares Shqiptare, Christian Panucci kishte paditur në gjykatë ish-Presidentin e Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishanin, ka bërë bujë edhe në mediat e huaja.

Dhe në fakt, është prestigjiozja amerikane, “Washington Post”, e cila i ka kushtuar një artikull, i cili në versionin online vjen me titullin “Trajneri i Shqipërisë, Panucci, padit ish-presidentin e vendit.”

Ky është rasti i parë që një trajner i Kombëtares padit një politikan apo një figurë të njohur të vendit në Shqipëri.
Shtuar më 17/09/2018, ora 20:00
Alban
e Martë 18 Shtator 2018, Ora 00:38
Largoni këtë idiot nga kombëtarja, po ku e ka respektin ndaj presidentit të shtetit, po çka mendon ky se është mbi presidentin tonë.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori