Panucci për të nxjerrë veten nga situata, i krijon probleme Bushit
Sabien Lilaj do ta humbasë miqësoren ndaj Norvegjisë, për shkak të një dëmtimi të pësuar, por Panucci e ka gjetur menjëherë zëvendësuesin.

Kapiteni i Shpresave, Keidi Bare, që edhe dje në humbjen ndaj Sllovakisë tregoi edhe njëherë se ishte nga më të mirët në fushë e lojës. Fieraku që luan për Atleticon e Madridit do t’i bashkohet kuqezinjvepanuccit në stërvitjen e orës 15:00 dhe për të qenë i gatshëm për takimin e të hënës.

Por nga kjo lëvizje mbetet i pakënaqur Alban Bushin, në prag të transfertës ndaj Sllovakisë më 27 Mars. /albeu.com/
Shtuar më 24/03/2018, ora 15:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori