Panucci tha regullin e ri për shiritin e kapitenit, por lojtarët ia thyen që në ndeshjen e dytë
Pëlqej
Kapiten do të jetë ai që ka luajtur më shumë ndeshje me Kombëtaren”. Kështu u shpreh trajneri Panuçi, kur u pyet për lojtarin që do të mbajë shiritin.

Por dje, pas zëvendësimit të Ansi Agollit, shiriti i kaloi Mërgim Mavrajt, para Mavrajt, në fushë ishin emra të tjerë me më shumë ndeshje me fanellën kuqezi: Roshi, Hyka dhe Berisha.

Nëse merrej kjo parasysh, kapiten duhej të ishte Lila. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2017, ora 09:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori