Panuçi fton në Kombëtare talentin e Superiores
Pëlqej
Me ardhjen e Kristian Panuçi në stolin e Kombëtares Shqiptare kemi parë shumë surpriza në grumbullimet që ai ka bërë.

Trajneri vazhdon të ketë surpriza ku së fundmi ka sjellur pranë Kombëtares një emër tjetër të ri që është sulmuesi i Kukësit Sidrit Guri.

Guri vetëm para dy ditësh është transferuar tëk Ostende e Belgjikës, dhe tashmë pas ftesës së Panuçit ai ka një arsye tjetër për tu gëzuar.

Ftesën e ka bërë publike klubi i Kukësit ku me anë të një postimi në Facebook i kanë uruar suksese futbollistit në rrugën e tij. /albeu.com/
Shtuar më 17/05/2018, ora 17:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori