Paok fiton dhe Kupën e Greqisë, tifozët i venë flakën Selanikut (VIDEO)
Pasi fitoi kampionatin pak javë më parë, tashmë Paok e ka mbyllur seoznin në Greqi në mënyrën më të mirë të mundëshme.

Fitorja ndaj AEK, me shifrat 1-0 ka dërguar në delir tifozët e saj, të cilët kanë dalë në qytet, duke "pushtuar" rrugët e Selanikut dhe Athinës me këngë dhe valle.

Bardhezinjtë fituan për herë të parë në historinë e tij dy tituj kampion, pasi pak javë më parë fitoi kampionatin, me kolonën e humbjeve zero. /albeu.com/

Shtuar më 12/05/2019, ora 09:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori