Paradoksi me numrin "9" te Juve, tani Mandzukic ose Kean do të ishte i përshtatshëm (VIDEO)
Juventus po vuan për të gjetur një sulmues qëndre.

Ndërsa pret të kuptojë nëse Luis Suarez do të jetë në gjendje të marrë një pasaportë italiane, emra të tjerë po qarkullojnë dhe mendimi shkon një vit më parë ku reparti ofensiv ishte i tejmbushur.

Gazeta dello Sport raporton se njëri mes Kean ose Mandzukic mund të rikthehen te Juve.

Kean nuk po bind te Everton ku në 28 ndeshje ka shënuar 28 gola, ndërsa Mandzukic është lojtar i lirë dhe mund të firmosë sërish me bardhezinjtë. /albeu.com/

Shtuar më 11/09/2020, ora 19:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori