Paraqitja e Zhegrovës nuk u ka pëlqyer aspak tifozëve, vërshojnë komentet negative (FOTO LAJM)

Tifozët e kanë vërshuar me komente Edon Zhegrovën në Instagram.

Pas brazimit 2-2 në "Fadil Vokrri" me Danimarkën, Zhegrova postoi një foto dhe shkroi: "Faleminderit gjithëve për përkrahjen e jashtëzakonshme".

Por, në këtë foto – ai mori shumë komente negative, duke e fajësuar 19-vjecarin për golat e pranuar në barazimin 2-2 me Danimarkën.

"Me mendjemadhësi kërkun nuk mrrin, po duhet mi gra me punu shumë", "Boll keq e ke lujt", "Mshele instagramin , bohesh super lojtar, 'O biri lidhe pak me shokt e ekipit mos maj top shum","2 gabime nga ty pesuam 2 gola", "As n’termin s’të kisha lënë me lu!", ishin disa nga komentet negative për Zhegrovën, për të cilin kishte edhe komente pozitive. /albeu.com/
Shtuar më 21/03/2019, ora 23:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori