Paraqitje katastrofale ndaj Holandës, Boateng largohet nga Gjermania
Mbojtësi i Bayernit të Munichut, Jerome Boateng, po kalon një moment aspak të mirë, dhe kjo situatë negative u shtua edhe mbrëmjen e djeshme.

Ndaj Holandës, ai u kritikua për paraqitjen e tij në fushë, por për fat të keq, pësoi edhe një dëmtim.

Vetë federata gjermane njoftoi se Boateng ka lënë grumbullimin, e në këtë mënyrë nuk do të jetë i gatshëm për sfidën e radhës në Ligën e Komeve ndaj Francës.

Shtuar më 14/10/2018, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori