Parashikimet e agjencisë "Granconte", Shqipëria ... (FOTO)

Agjensia për parashikimin e ndeshjeve sportive, “Gracenote” ka nxjerrë Francën fituese të Kampionatit Europian.

Sipas “Gracenote”, Franca do të jetë kampione e Europës ndërsa në finale pritet të përballet me Spanjën.

Sipas këtij parashikimi, Shqipëria nuk do ta kalojë Grupin A pasi i mungon eksperienca në këto kompeticione ndërsa kuqezinjtë pritet ta mbyllin në vendin e fundit. Djemtë tanë kanë vetëm 36 për qind mundësi për të kaluar Grupin A në Francë.

Më poshtë mund të shikoni parashikimin dhe ecurinë e të gjitha kombëtareve në "Francë 2016".
Shtuar më 02/06/2016, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori