Park: Rooney eshte i pandalshem
Albeu.com
Mesfushori i Manchester United, Park Ji-Sung, thotë se bashkëlojtari i tij Wayne Rooney është i pandashëm. Që të dy lojtarët ishin në listën e golashënuesve për Manchester United në fitoren 3-1 ndaj Arsenalit.
“Askush nuk mund ta ndalojë atë këto ditë. Ai është i jashtëzakonshëm. Ne e humbëm Cristiano Ronaldon, por Wayne ka shënuar shumë gola dhe ka ndihmuar ekipin shumë. Është një sezon i shkëlqyer për të”, ka thënë Ji-Sung.
Shtuar më 02/02/2010, ora 20:49
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori