Parma-Juve, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

PARMA (3-5-2)
Pas fitores së Lazios në "San Siro" ndaj Milanit sot në "Tardini" luhet çerekfinalja e dytë e Kupës së Italisë. Përballë do të jenë Parma dhe Juventus, respektivisht e fundit dhe e para në kampionat.

Turnover për Massimiliano Allegrin që pritet të hedhë nga minuta e parë treshen e sulmit: Pepe-Llorente-Coman.

Donadoni nga ana tjetër, i surprizuar nga largimi i Cassanos, i beson shumë titullarëve për të bërë "çudinë" në Kupë.

Parma-Juventus starton në ora 20.45. /albeu.com/
Shtuar më 28/01/2015, ora 10:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori