Partizan B.-Skënderbeu, do të gjykohet nga arbitra spanjollë
Pëlqej
Skënderbeu do të luajë në mbrëmje, në Beograd ndaj Partizanit vendas, në një sfidë ku vështirë se do të luhet vetëm futboll.

2 vite më parë, në po të njëjtin stadium, ndeshja mes Serbisë dhe Shqipërisë nuk arriti të përfundojë, por pala serbe ka marrë të gjitha masat, që sot të mos ndodhë e njëjta gjë.

UEFA ka caktuar gjyqtarë spanjollë, që të vendosin drejtësinë në Beograd, me kryesor Carlos Del Cerro. Në ndihmë të tij do të jenë Juan Yuste dhe Roberto Alonso, si anësorë dhe Javier Rodriguez, gjyqtar i 4-t. /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2017, ora 10:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori