Partizani dorëzon listën për Champions, ja risitë
Partizani ka dorëzuar në UEFA listën e lojtarëve për Ligën e Kampioneve, teksa në listë janë shtuar edhe afrimet e fundit, Volas dhe Ekuban.

Krahas dy sulmuesve, risi është edhe emri i trajnerit Sormani i cili zëvendëson Klevis Dalipin qe ishte regjistruar në UEFA për ndeshjes e Ligës së Europës.

Ja lista e plotë e lojtarëve:

Portierë: Dashamir Xhika, Alban Hoxha, Mario Dajsinani

Mbrojtës: Renato Arapi, Ersin Hakaj, Gezim Krasniqi, Labinot Ibrahimi, Arbnor Fejzullahu, Sodiq Atanda, Renaldo Kalari

Mesfushorë: Jurgen Bardhi, Mentor Mazrekaj, Ylber Ramadani, Lorenc Trashi, Emilian Vila, Lauren Ismailaj, Idriz Batha, Realdo Fili

Sulmues: Jurgen Vatnikaj, Ardit Jaupaj, Dalibor Volaš, Agustin Torassa, Caleb Ekuban

Trajner: Adolfo Sormani
Shtuar më 09/07/2016, ora 18:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori