Partizani e nis furishëm me dy gola ndaj Skënderbeut (VIDEO)Partizani e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Skënderbeut.

Të kuqtë kanë shënuar me Bardhin në minutën e 7 dhe me Malën i cili realizoi një supergol në minutën e 21 duke dërguar shifrat në 2-0 /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2020, ora 17:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori