Partizani gjunjëzohet nga super goli i Trezegues në minutën e fundit (VIDEO)
Pëlqej
Ekipi i Partizanit nuk kamundur ta ruajë barazimin dhe për pak minuta.

Kryeqytetasit kanë humbur miqësoren e parë në Turqi ndaj Kasimpashas me rezultatin minimal 1-0. Partizani nuk arriti të rezistojë deri në fund.

Goli i vetëm i takimit është shënuarminutën e 89-të nga Trazegeut, me një supërgoditje nga jashtë zonë që ka lënë të shtangur portierin Hoxha. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2018, ora 16:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori