Partizani ndal Kukësin, i "dhuron" vendin e parë Skënderbeut
Ka përfunduar me rrjeta të paprekura sfida më e rëndësishme e javës në “Zeqir Ymeri” mes Kukësit dhe Partizanit.

Të dy skuadra e kërkuan golin gjatë gjithë ndeshjes, por nuk arritën deri në fund.

Me këtë barazim Kukësi barazohet dhe ndan vendin e parë me Skënderbeun ndërsa të kuqtë qëndrojnë në vendin e 3-të duke i dhuruar vendin e parë korçarëve me 43 pikë.
Shtuar më 26/02/2017, ora 16:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori