Partizani përshëndet me gol rikthimin e tifozëve në stadium
Pëlqej
Po luhet në “Selman Stërmasi” supersfida mes Partizanit dhe Flamurtarit e vlefshme për javën e katërt të Kategorisë Superiore.

Në minutën e 21-të zhbllokohet rezultati. Mensah kalonavantazh të kuqtë, duke ngritur peshë tifozët që rikthehen në stadium pas pezullimit nga Komisioni i Disiplinës.
Shtuar më 21/09/2018, ora 20:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori