Pas 3 orësh shi të dendur, ndeshja Samdoria - Roma shtyhet tre muaj
Sampdorias dhe Romës do të luhehej ditën e sotme, por shkaku i shiut të madh bëri që kjo ndeshje të mos zhvillohet dhe të shtyhet për në dhjetor.

Nga Sky Sport Italia raportohet se kjo ndeshje do të zhvillohet në njërën nga dy datat, 13 ose 20 dhjetor.

Shtyrja mund të ndodh edhe deri më janar 2018, data që është ndarë për Kupën e Italisë. /albeu.com/

Shtuar më 09/09/2017, ora 09:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori