Pas aksidentit me makinë, tani humb ndenjat në dhomën e zhveshjes
Pëlqej
Pas aksidentit të frikshëm me makinë para pak kohësh, sulmuesi i Argjentinës, Serxhio Aguero ka kaluar një tjetër moment paniku, gjatë pushimit të pjesës së parë të ndeshjes miqësore ndaj Nigerisë.

29-vjeçari humbi ndjenjat në dhomat e zhveshjes dhe u transportua menjëherë në spital për një vizitë mjekësore më të specializuar.

Mediat britanike raportojnë se nuk bëhet fjalë për ndonjë problem shqetësues. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori