Pas Allegrit do të shkarkohet dhe Kovac
Trajneri i Bayern Munich Niko Kovac do të largohet nga Juventusi. Është ky lajmi që vjen nga Goal.com, ku sipas tabloidit prestigjoz drejtuesit bavarez po mendojnë shkarkimin.

Bayern Munich në fakt është shumë pran titullit në Gjermani teksa i mjafton një pikë në ndeshjen e fundit këtë fundjavë ndaj Eintracht Frankfurtit për siguruar matematikisht titullin kampion për të dytin vit radhazi në Bundesligë. /albeu.com/
Shtuar më 17/05/2019, ora 16:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori