Pas Botërorit, FIFA vjen me një lajm të mirë për të gjithë tifozët (FOTO LAJM)


FIFA ka ardhur me një lajm të mirë për të gjithë ndjekësit dhe futbolldashësit.

Qeveria e futbollit Botëror ka bërë një njoftim në faqen zyrtare ku thuhet se të gjitha suveniret e Kupës së Botës do të shiten me 50% ulje.

Këtu përfshihen topa, fanella, gota, kapele dhe shume suvenire të ndryshme që kanë qenë pjesë e kompeticionit në Rusi.

Kështu të gjithë fansat mund të ndihen të kënaqur sepse do të kenë mundësi që të blejnë fanellat e ekipeve të tyre të preferuar më lirë. /albeu.com/
Pas Botërorit, FIFA vjen me një lajm të mirë për të gjithë tifozët (FOTO LAJM)

Shtuar më 24/07/2018, ora 19:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori