Pas Cuadrados, dëmtohet dhe Cancelo te Juventusi
Te Juventusi nuk është dhe aq e mirë situata e dëmtimive. Pas Cuadrados i cili u dëmtua në ndeshjen ndaj Young Boys duke u larguar nga fusha që në minutën e 23.

Tashmë është dëmtuar dhe Cancelo i cili e ka mbullur këtë vit. Ai do të rikthehet në fillm të vitit të ri teksa sot do ti nënshtrohet një operacioni në mensik.

Nderkohe Për Juventsuin këtë sezon ka pasur shumë dëmtime, Emre Xhan, Kehdira apo dhe Pjanic kanë munguar me muaj.

Megjithatë Emre Xhan është rikyther në fushë duke u aktivizuar në dy ndeshjet e fundit. /albeu.com/Shtuar më 14/12/2018, ora 17:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori