Pas festës sëbashku në Paris, ylli francez vjen në Shqipëri dhe "surprizon" Beatrix (FOTO LAJM)

Të gjithë u habitëm kur dy kushërirat, Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj e festuan Halloëeen-in në Paris me dy futbollistët e Francës, Neymar dhe Mbappe.

Beatrix ndau në Instagram një pozë me kushërirën e saj dhe dy futbollistët dhe nëse po mendoni se ka qenë thjesht një foto kalimtare, me siguri po gaboheni!

Mbappe erdhi së fundmi në Shqipëri për ndeshjen që u mbajt me Francën në stadiumin “Air Albania” dhe Beatrix ishte e pranishme në radhët e tifozëve.

Megjithëse nuk e ndjek në Instagram, Mbappe duket se nuk e ka harruar këngëtaren dhe është futur të kontrollojë profilin e saj në Instagram.

Për më tepër, ai ka pëlqyer foton e fundit të Beatrix-it në stadium, veprim me të cilin sigurisht ka dashur t’i japë një sinjal këngëtares dhe ku i dihet, mbase mund të kenë folur edhe në privat!

Megjithatë, për momentin këtë s’kemi nga ta dimë dhe koha do ta tregojë ç’po ndodh mes tyre.

Shtuar më 19/11/2019, ora 11:52
Shqiptari Vertete
e Mërkurë 20 Nëntor 2019, Ora 20:21
Qe keto e kane ngrene patellxhanin e Mbappe dhe Naymar, as qe nuk diskutohet. Inshallah del ndonje kacarrumb i zi per kombetaren e Shqiperise apo te Kosoves!!!!!
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori