Pas fitimit të kampionatit, trofeu skuadrës së Atlanta United përfundon në një klub striptizmi (VIDEO)
Atlanta United një klub i krijuar vetëm 4 vite më parë të shtunën që lamë pas ka fituar për të parën herë trofeun MLS pas fitores 2-0 ndaj Portlant Timbers.

Në videon më poshtë do të shikoni se ku ka përfunduar trofeu. Djemtë kanë festuar triumfin në një klub striptizmi të quajtur “Magic City” në qytetin e Atlanta-s dhe kërcimtaret seksi kishin mundësinë të kërcenin shumë kupës.

Një kërcim thuajse i zhveshur i kërcimtares profesioniste në skenë me trofeun pranë, kështu festohet titulli. /albeu.com/


Shtuar më 12/12/2018, ora 17:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori