Pas Icardit edhe Wanda "tërbon" tifozët e Interit
Vanda Nara, bashkëshortja e Mauro Ikardit, ndjek shembullin e partnerit të saj pas ndeshjes së gjysmëfinales së dytë të Kupës së Italisë midis Juventusit dhe Interit, sfidë që ishte vendimtare për bardhezinjtë të cilët shkuan në finale.

Ish-sulmuesi dhe kapiteni zikaltër në rrjetin social “Instagram” i ka bërë një pëlqim mbrojtësit të Juventusit, Leonardo Bonuçit ku skuadra bardhezi po festonte në dhomat e zhveshjes pas fitores ndaj Interit.

Një pëlqim që provokon ish-tifozerinë e tij, por dhe bashkëshortja Vanda Nara me anë të një postimi në profilin e saj në rrjetin social “Instagram” ka provokuar interistët me një foto ku shkruan

“Sot gjithçka e bardhë, dhe unë me të zeza.”

Një provokim që lidhet me Juventusin dhe tifozët e Interit nuk munden ta kapërdijnë aq lehtë.
instagram-media" data-instgrm-captioned data-instgrm-permalink="https://www.instagram.com/p/CLHIBbxBIhw/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading" data-instgrm-version="13" style=" background:#FFF; border:0; border-radius:3px; box-shadow:0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width:540px; min-width:326px; padding:0; width:99.375%; width:-webkit-calc(100% - 2px); width:calc(100% - 2px);">
instagram.com/p/CLHIBbxBIhw/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading" style=" background:#FFFFFF; line-height:0; padding:0 0; text-align:center; text-decoration:none; width:100%;" target="_blank">
View this post on Instagram

instagram.com/p/CLHIBbxBIhw/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading" style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px; text-decoration:none;" target="_blank">A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Shtuar më 10/02/2021, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori