Pas largimit të Pochettinos, Kane ka një mesazh prekës për argjentinasin


Mauricio Pochettino u shkarkua sot nga Tottenhami pas pesë vitesh të kaluara në Londër, teksa sot Jose Mourinho mori drejtimin e "gjelave".

Harry Kane përmes një shkrimi në rrjetin social "Twitter" e ka falëndëruar Pochettinon për realizimin e ëndrrës së tij.

"Shef. Unë do të jem gjithmonë falënderues ndaj teje që më ndihmove t’i arrij ëndrrat e mia. Ne kemi pasur disa momente të jashtëzakonshme në në 5 vite e gjysmë që nuk do t’i harroj kurrë. Ti ishte trajneri im, por miku im gjithashtu dhe unë të falënderoj ty për këtë marrëdhënie. Paq fat në kapitullin e ri!", ka shkruar Kane.
Shtuar më 20/11/2019, ora 22:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori