Pas refuzimit të rinovimit nga Donnarumma, Milan ka në radar 3 portier
Fassone është i mërzitur se Donnarumma nuk rinovoi me Milanin.

Nga ana tjetër drejtori sportiv i Milanit nuk ka ndërmend të qëndrojë duar kryq. Fassone dhe Milani i tij kanë hedhur shikimin tek 3 portierët Reina, Neto dhe Plizari.

Sipas La Gazeto dello Sport Milan do të zgjedhë njërin nga të tre për të gjetur pasuesin e Donarummës. / albeu.com /
Shtuar më 15/06/2017, ora 22:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori