Pas rinovimit, kështu duket stadiumi i Napolit (FOTO LAJM)

Stadiumi i Napolit është pothuajse gati. San Paulo iu nënshtrua një rikonstruksioni teksa u ndryshuan stolat kangjellat dhe muret morën suva të re.

Nga fotot e siguruara nga Corriere Dello Sport, shihet qaartë që stadium është pithuajse gati për sezonin e ardhshë, /albeu.com/


Shtuar më 18/06/2019, ora 16:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori