Dy raste pozitiv me covid-19 në Premier League pas testimeve të dyta
Premierliga po kryen testimet sipas protokollit, në kuadër të planeve për rikthimin në fushat e blerta.

Raportimet e fundit nga mediet britanike bëjnë të ditur se në Premierligë janë dy raste pozitive me Covid-19.

Këto rezultate janë pas raundit të dytë të testimeve. Dy rastet në fjalë janë nga dy skuadra të ndryshme

Në total, 996 persona janë testuar, përfshirë lojtarë dhe staf
Shtuar më 23/05/2020, ora 23:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori