Pas testimit të dytë konfirmohen 14 raste me koronavirus te Genoa
Raundi i dytë i testimit ka konfirmuar 14 rastet pozitive të koronavirusit te Genoa, të cilët presin vendimin e Serie A për ndeshjen kundër Torinos.

Klubi italian ka konfirmuar se raundi i dytë i testimeve konfirmoi 14 testet pozitive gjatë fundjavës.

Këtë mëngjes, anëtarët e tjerë të ekipit dhe stafi mbërritën me makinë në terrenin e stërvitjes.

Punonjësit dhe drejtuesit që u testuan dje, të gjithë kanë marrë rezultate negative për COVID-19.

Genoa është duke pritur për vendimin e Ligës në ndeshjen e planifikuar të luhet të shtunën kundër Torinos.
Shtuar më 30/09/2020, ora 14:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori