Pas titullit të 8 radhazi, shpërthejnë "memet" kundër Juves (FOTO LAJM)

Juventusi arriti ditën e djeshme, edhe fitoren matematikisht të titullit të 8-të radhaziItali, duke vazhduar dominimin e plotë në Itali.

Menjëherë në rrjetet sociale kanë shpërthyer edhe disa nga "meme"-t më të bukura, ku disa prej tifozëve krenohen me këtë dominim në Itali, dhe numrin “8” e përdorin si "infinit".

Ndërkohë, ka edhe të tjerë që janë të zhgënjyer nga ekipi që nuk po fiton në Champions League, prej kaq vitesh, dhe trajnerin Alegri e kanë “veshur” me flokët e Antonio Kontes, duke e lidhur me faktin se as "Konti Maks" nuk po arrin të fitojë në Europë, ashtu si paraardhësi i tij.
Shtuar më 21/04/2019, ora 14:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori