Pas tronditjes në Champions, City kërkon fitore në Premier League
Cardiff City do të presë kampionin Manchester City në kuadër të javës së shtatë në Ligën Premier.

City që ka një barazim nga pesë ndeshjet e para dhe të gjitha fitore, kërkon të vazhdojë formën e mirë ndërsa përballë do të ketë luftarakët e Cardiff city.

Ndërkohë janë publikuar edhe formacionet e të dy skuadrave:

Formacioni i Cardiffit: Etheridge, Manga, Morrison, Peltier, Cunningham, Camarasa, Arter, Ralls, Hoilett, Ward, Reid

Formacioni i Cityt: Ederson, Walker, Laporte, Otamendi, Delph, Gundogan, Fernandinho (C), Bernardo, Sane, Sterling, Aguero. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2018, ora 15:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori