Pas Turanit, tani e kanë radhën edhe disa lojtarë të tjerë që po mendojnë largimin nga Barca
Pëlqej
Sipas mediave spanjolle, Barcelona do t’i largojë disa lojtarë gjatë afatit kalimtar të janarit, teksa edhe do të afrojë, ndonjë yll pas largimit të Neymar Jr.

Përveç turkut, Arda Turan që mendohet të largohet, nga Barça pritet të largohen edhe Aleix Vidal, Andre Gomes, Denis Suarez, Gerard Deulofeu, dhe Paco Alcacer.

Sport raporton se pas këtyre largimeve, do të afrohen së paku dy lojtarë, Coutinho dhe Ozil që janë emrat më të përfolur këto ditë. /albeu.com/
Shtuar më 25/11/2017, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori